top of page

Hakkımızda

Özer Etiket, uzun yıllar etiket üretiminin pek çok aşamasında çalışan iki kadın girişimci olan Ayla Erdoğan Uğuz ve Seher Özkan tarafından 2012 yılında baskı etiket üretimi yapmak üzere İstanbul'da kuruldu.

Baskı etiket üretiminde sunulan kaliteye bağlı olarak müşterilerden gelen talep doğrultusunda diğer etiket çeşitlerinin üretimine de yatırım yapan Özer Etiket, bugün dokuma, baskı, karton, pvc ve deri etiket üretiminde önemli bir üretim kapasitesine ve hatırı sayılır bir yurt içi pazar payına sahiptir.

Özer Etiket olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana müşteri memnuniyetinin taşıdığı önemin farkındayız. Bu çerçevede, tasarım kabiliyetimize, fiyat/kalite performansımıza, teslimat hızımıza ve en önemlisi de iletişim yeteneğimize oldukça önem veriyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne müşteri memnuniyetinin yanı sıra Dünyaya olan sorumluluğumuzun da farkında olarak  tüm etik çalışma ve çevre koruma ilkelerine uymakla da ayrıca gurur duyuyoruz. Söz konusu duyarlı yaklaşımımız ISO, Global Recyled Standart, Oeko-Tex ve FSC  ile belgelenmiştir. 

IMG-20210317-WA0126_edited_edited.jpg
IMG-20210317-WA0128_edited.jpg

AYLA ERDOĞAN

Kurucu Ortak

SEHER ÖZKAN

Kurucu Ortak

Sezon trendlerini yakından takip eden tasarım ekibimiz çağı yakalayan yeni tasarımlar geliştirirken, kendi bünyemizdeki üretim süreci maliyetlerimizi düşük tutmanın yanında kalite ve tedarik süreci konusunda bize önemli avantaj sağlıyor.

Yurt içinde ağırlıklı olarak ihracat yapan firmalar ile çalışan Özer Etiket; GUESS, Benetton, Orsay, Lotto, Little Mistress gibi önemli firmalar tarafından tercih edilmenin verdiği avantajla son yıllarda direk ihracatını da önemli ölçüde arttırdı. Bu özgüvenle, Avrupa pazarında kendimize edindiğimiz yeri genişletmeyi hedefliyor, yeni firmalarla yeni etiket çözümleri üretmek üzere sabırsızlanıyoruz. bu doğrultuda, İngiltere'de mevcut müşterilerimizle ilişkilerimizi ilerletmek ve müşteri portföyümüzü geliştirmek amacıyla ilk yurt dışı hizmet ofisimizi kurduk. Afrika pazarı için de mevcut çalıştığımız müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda  ikinci yurtdışı ofisimizi 2021 yılının ilk çeyreğinde Etiyopya’da hizmete açıyoruz.

U.K London Textile Fair
U.K London Textile Fair
U.K London Textile Fair
2014 Texbridge Istanbul Fair
2014 Texbridge Istanbul Fair
bottom of page